Naturalne leczenie raka

przez / sobota, 17 maja 2014 / Kategoria: Choroba nowotworowa

   Przyczyny nowotworunaturalne leczenie raka

Przyczyn powstawania nowotworu jest wiele. Rak może być skutkiem niezdrowego stylu życia (papierosy, niezdrowa dieta, itd.) lub geny, które przekazują komórki nowotworowe kolejnym pokoleniom. Nie oznacza to jednak, że osoba której krewni chorowali na nowotwór też musi zachorować. Oczywiście prawdopodobieństwo zachorowania u takiej osoby jest większe niż u osób, które nie miały w rodzinie chorych na nowotwór. Jednak obserwując zjawisko zachorowań na tę przypadłość można stwierdzić, że przyczyn zachorowań należy upatrywać w niezdrowym stylu życia  i  używkach.

Wiele osób dokonuje błędnych porównań z innymi. To, że ktoś prowadzi niezdrowy styl życia, pali duże ilości papierosów i jest zdrowy nie oznacza, że takie postępowanie nie będzie miało negatywnego  wpływu na Twoje zdrowie. Każdy powinien prowadzić odpowiedni styl życia do uwarunkowań genetycznych swojego organizmu. Na przykład, osoba która ma wrodzone skłonności do wysokiego poziomu cholesterolu nie może spożywać tłustych potraw, w przeciwieństwie do osoby, która nie ma takich predyspozycji. W przypadku tej pierwszej szybko skończy się to poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Podobnie jest z nowotworem. Osoby, które odzyskały zdrowie nie powinny powracać do palenia tytoniu, itd.

Naturalne leczenie nowotworów

Nowotwór wątroby, nowotwór trzustki, nowotwór prostaty, nowotwór odbytu, nowotwór jelita grubego to najczęstsze przypadłości zachorowań. Niestety, wiele osób na nie umiera. Dlaczego tak się dzieje? Jak zaobserwowałem częstym problemem ludzi chorych jest osłabienie i brak apetytu. Leki na raka zwalczają komórki nowotworowe, ale niestety nie wzmacniają organizmu. Oczywiście istnieje wiele takich leków, ale ja mam na myśli popularną ,,chemię na raka”. Można zatem uznać, że leczenie konwencjonalne w głównej mierze skupia się na zwalczaniu komórek rakowych i jest częścią procesu leczenia.

Leczenie naturalne stanowi dopełnienie kuracji nowotworowej, ponieważ skupia się na wzmocnieniu organizmu. A silny organizm potrafi szybko się regenerować. Same słowa ,,rak to nie wyrok” wg. mnie nie są nic warte dopóki nie podejmiesz odpowiednich kroków do odzyskania zdrowia. Lekarze niech robią to, co do nich należy, a Ty skup się na wzmocnieniu swojego organizmu i zdrowiu. Jeżeli Ty lub bliska Ci osoba jest chora to musisz wiedzieć jedno. Rak rozwija się w środowisku kwaśnym i niedotlenionym. Organizm zapewne był doprowadzany do takiego stanu przez wiele lat. Odzyskanie zdrowia też musi trochę potrwać.

Znakomitym sposobem na raka jest odwar z ,,martwej pokrzywy” i jej kwiatu (jasnoty). Możesz też używać pokrzywy zwyczajnej. Zarówno kwiat, jak i liść pokrzywy możesz kupić w aptece lub sklepie zielarskim. Pamiętaj, aby kupić liść pokrzywy w całości, a nie w saszetkach! A teraz czas na odpowiednie przyrządzenie odwaru, nie pomyl z naparem, gdyż napar stosuje się profilaktycznie, zaś w celach leczniczych stosuje się odwar.

Przygotowanie: 4 czubate łyżki stołowe skruszonych liści pokrzywy i 3 łyżki kwiatu jasnoty zalej 4 szklankami wody. Następnie gotuj na małym ogniu do momentu wrzenia. W stanie wrzenia gotuj jeszcze przez 5 minut. Następnie odstaw na 10-15 minut, odcedź i wlej do termosu. Tak przygotowany odwar pij 4 razy dziennie, 30 minut przed posiłkiem lub 2 godziny po nim. Pij przez 3 tygodnie, następnie zrób 2 dni przerwy i ponownie powtórz cykl. Tak postępuj do całkowitego wyzdrowienia.

Ważne! Nigdy nie odgrzewaj odwaru z dnia poprzedniego, gdyż straci on swe właściwości. Wiele osób mimo wszystko popełnia ten błąd.

Zapytaj swojego lekarza czy odwar z pokrzywy nie osłabi działania leków, które zażywa

 

Jeżeli wpis okazał się pomocny, podziel się nim na FB i wciśnij ,,lubię to”.

Dodaj komentarz

Czemu służy to pytanie?

Góra