Sposoby na codzienną energię

przez / sobota, 05 marca 2016 / Kategoria: Zdrowe ciało

Nie masz energii? Zmień coś w swym życiu. Wprowadź odrobinę codziennej aktywności, ruch na świeżym powietrzu, ćwiczenia fizyczne. Zmień dietę, spożywaj tylko zdrową żywność. To wszystko da Ci na pewno pokaźny zastrzyk energii!

Nic Ci nie chce się robić, masz zły nastrój, masz dosyć wszystkiego, nie ma sprawy, która by Cie nie przytłaczała? Najwyższy czas to zmienić póki nie jest jeszcze za późno. W żadnym wypadku nie biadol nad swym biednym losem bo dzięki temu możesz wpaść jedynie w depresję, po co robić sobie kolejne problemy? Nie przekładaj nic na jutro, weź się za siebie TU I TERAZ!

W jaki sposób mogę dodać sobie energii życiowych? Na początek najlepszy będzie lekki fitness. Pewnie zastanawiasz się czym to do licha jest i jak możesz zacząć? Nie jest to wcale trudne. Dieta i fitness to wspaniałe połączenie, są to różne formy treningu, które pozwolą Ci utrzymać dobrą kondycję na długi czas.

Przynajmniej dwa razy w tygodniu udaj się krokiem marszowym na długi spacer oraz zrób sobie w domu serię ćwiczeń na wszystkie partie mięśni, szczególną uwagę poświęć brzuszkom. Dzięki temu Twój organizm będzie o wiele bardziej dotleniony i rozluźniony. Dołóż do tego jeszcze odpowiednią dietę czyli codzienne śniadanie, rezygnacja z podwieczorków, mniej tłustych potraw i zdecydowanie mniej słodyczy. Zresztą sam wiesz co masz robić, nikt tak dobrze nie zna Twojego organizmu jak Ty sam. Gwarantuję Ci, że już zaledwie po tygodniu będziesz czuł się lżej, spokojniej i luźniej. Zastanawiałeś się może nad zmianą swego image? Podejdź do lustra i zobacz co można by było zmienić na lepsze, hm?

Poprzeglądaj czasopisma, zobacz co jest w tym sezonie na topie. Odwiedź fryzjera, zrób sobie delikatny makijaż, odśwież urodę. Zaglądnij do swojej garderoby, może jednak wypadałoby coś dokupić? Coś co dodałoby Ci właśnie energii? Tak więc podsumuwując: aktywność fizyczna, zdrowa dieta, dbanie wygląd oraz częstsze śmianie się pozwolą odzyskać Ci Twój dobry nastrój. Energia wkrótce zaniesie Cię na wyżyny!

Dodaj komentarz

Czemu służy to pytanie?

Góra